Unieke bekeravond op Sportpark De Renkant
Op woensdag 2 september staat Sportpark De Renkant in het teken van een bijzondere bekeravond. SV Lierop 1 speelt dan in de Eurojackpot KNVB Beker tegen vv Zwaluwen uit Vlaardingen. De aftrap is om 20.00 uur.
Een wedstrijd als deze komt niet vaak voor op Sportpark De Renkant. Ons vaandelteam neemt het op tegen vv Zwaluwen en kan daarbij natuurlijk de steun van zoveel mogelijk rood-witte supporters goed gebruiken.
We hopen daarom op een goed gevuld sportpark en een mooie sfeer langs het veld. Samen kunnen we onze mannen naar de volgende ronde van het bekertoernooi helpen.
Praktische informatie
Datum: woensdag 2 september 2026
Aanvang: 20.00 uur
Locatie: Sportpark De Renkant
Entree: €5,00
Kinderen t/m 18 jaar: gratis toegang
Tijdens de avond zijn de kantine en het terras geopend voor een hapje en drankje. De muntverkoop is mogelijk met zowel pin als contant geld.
Kom naar De Renkant en steun SV Lierop 1 tijdens deze unieke bekeravond. Laten we samen zorgen voor een vol sportpark en een mooie rood-witte avond.
Tot woensdag 2 september!


