Rabobank Clubsupport, stem op SV Lierop!

Vanaf vandaag (4 september) kan er weer gestemd worden voor Rabo Clubsupport. Na het succesvol verlopen Voetbalkamp 2023, willen wij de opbrengsten van de Rabobank Clubsupport actie gebruiken om weer een onvergetelijk weekend te organiseren voor onze jeugdleden. Hiervoor hebben wij jullie stem nodig!
Je stemt via de Rabo App of Rabo Online Bankieren. Hiervoor is er geen stemcode nodig. De lijst met deelnemers staat onder de knop Rabo ClubSupport. Als je inlogt vind je deze knop via ‘Service’ en vervolgens ‘Lidmaatschap’.
Namens alle (jeugd)leden dankjewel voor jullie stem!

Vind je dit een leuk bericht? Deel het dan!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

HIER VINDT JE ONS

SV Lierop
Sportpark de Renkant
Schuttersstraat 19
5715 BH  Lierop

Wil jij op de hoogte blijven?

Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief. Met enige regelmaat versturen wij een nieuwsbrief naar jouw mailbox. Zo ben, en blijf je altijd op de hoogte van de ontwikkelingen binnen onze club!